Firma Adı İletişim Konum
ADENYUM TEKNOLOJİ SANAYİ İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş.
YENİKÖY MERKEZ MAH. VATAN CAD. NO: 83 KOÜ TEKNOPARK ABLOK C-14 / BAŞİSKELE / KOCAELİ / TÜRKİYE
İletişim: +90 532 582 6292
Web: https://www.adenyum.com/
Salon: 8
Stant: 831
Ürün Grupları
  • Bilisim Danismanligi
  • Yazilim

Adenyum Teknoloji olarak müşterilerimize danışmanlık hizmeti veriyoruz. Öncelikle müşterinin ulusal ve uluslararası fonlardan maksimum düzeyde istifade etmelerini sağlıyoruz. Bunun için alanında uzman tecrübeli Kosgeb, Tübitak, Ticaret Bakanlığı, AB, Kalkınma Ajansları mevzuatını iyi bilen ve bu kurumlara proje yazıp yönetebilecek ekipler ile çalışıyoruz. Diğer bir yetkinliğimiz ise yönetim danışmanlığıdır. Kuruluşların bütçe yönetimine geçmelerini sağlar, 5S metodoloji ise çalışma alanlarının tertip düzenini sağlayarak müşteri ve çalışanlar için daha verimli alanlar üretiriz. TPM, Süreç Yönetimi KAİZEN, Kalite Çemberleri, Varlık Yönetimi, Risk Yönetimi, araçlarını kullanarak firmaların iş süreçlerindeki verimliliği maksimize ederiz. Kuruluşların; Daha az zamanda, daha az maliyetle daha fazla kalite ürün ve hizmetler üretilmesi sağlıyoruz. Yönetim sistemleri alanında belli olgunluğa gelen kuruluşlarımız için ise artık iş süreçlerini sayısallaştırmanın zamanı gelmiştir. Bunun için ise dört yazılım ürünümüz bulunmaktadır. Yazılım ürünleri ana tedarikçimiz BİMSER Çözüm firmasıdır. Bimser yönetim sistemi ve iş akış yönetimi yazılımları alanında ülkemizin en büyük yazılım üreticisidir. Bimser Çözüm ve ürünleri %100 yerli olmakta birlikte hali hazırda 33 ülkeye de biz çözüm ortakları aracığıyla bu ürünlerin ihracatı geçekleştirilmektedir. Adenyum Teknoloji bu anlamda Bimser in 26 çözüm ortağından biridir. Bimser 220 kişilik dev yazılım kadrosu ile QDMS, ENSEMBLE, BEAM, EBA ürünlerini üretir ve geliştirir bizde bu ürünlerin satış, implemantasyon ve satış sonrası desteğini veririz. Bizim bu noktada en önemli görevimiz bu dört yazılım ürünümüzü kuruluşlara en mükemmel şekilde implementasyonunu gerçekleştirmektir. Bu nedenle bünyemizde alanında uzman bilişim ve entegre yönetim sistemi uzmanlarıyla çalışıyoruz.

(QDMS)Kalite Yönetim SistemiQDMS
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

QDMS ile tüm yönetim süreçlerinizi sayısallaştırarak tek bir merkezden en kadar lokasyonu ulusal ve uluslararası standartlarda yönetilmesini sağlayarak proseslerinizi güvence altına alırsınız. QDMS, her çalışanın pozisyonunu ve görevlerini bilir. Buna göre otomatik iş emirleri atar ve takip eder. Burada size düşen anlık olarak lokasyon bazında, departman bazında ve kişi bazında süreçleri takip etmektir. Örneğin QDMS akıllı doküman yönetimi sayesinde binlerce dokümanın birbiri ile konuşup doküman yönetim süreçlerini 0 hata ile sürdürebilirler. Bunun için yüzlerce çalışma saatine onlarca çalışana ihtiyaç duymazsınız. Sisteme atılan her doküman (prosedür, talimat, yönetmelik, şartname, form, liste vs.) akıllanır. Onu kimin revize etmesi gerektiğini, hardcopy olarak nerelerde bulundurulması gerektiğini bilir. Kimin onu sadece görmesi gerektiğini, kimin yazdırması ve kimin dağıtması gerektiğini bilir. Dokümanların içerisinde oluşan linklerle bir konuyu okurken ilgili konunun detayına ulaşmak için anında o dokümana gidebilirsiniz. Örneğin; Denetim yapıyorsunuz. Üretim prosedürünü okuyorsunuz. Prosedürün içinde veya eklerinde Ürün Kontrol Talimatı adında farklı bir dokümanın da adının geçtiğini gördünüz. Gördüğünüz doküman ismi üzerine tıklayarak anında o dokümanın tamamına ulaşabilirsiniz. Bir dokümanınız revize olduğunda o doküman ile ilişkili diğer dokümanlarında revize edilme gerekliliğine karşın ilgili doküman sahiplerine otomatik iş emiri açar. Böylelikle tüm dokümanların güncelliği sağlanır. QDMS her çalışanı kendi adı ve pozisyonu ile tanıdığından her çalışan için ayrı bir mesaj ve iş emri üretebilir. İşi zamanında yapmayan çalışanın üst amirini ve onun amirini bu hiyerarşi basamağını sizde belirleyebilirsiniz üst yönetime kadar kimin hangi işi ne kadar geciktiğini görürsünüz.

(eBA)Döküman ve İş Akış YönetimieBA
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

eBA İş Akış ve Doküman Yönetim Sistemi; kurumun ya da organizasyonun kurumsal hafızasını düzenler, geleceğe güvenli ve sağlıklı bir şekilde hazırlanmasında yardımcı olur. Diğer bir ifade ile, şirketlerin yaşam süreçleri boyunca yarattığı bilgi, belge, doküman gibi yazılı ya da görsel öğelerin oluşturulması, saklanması ve bu bilgilere güvenli ve hızlı bir şekilde çevrimiçi erişilmesini sağlar. Özetle kağıtsız ofis yönetim sistemi diye de tanımlayabiliriz.

(BEAM)Kurumsal Varlık Bakım YönetimiBEAM
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

BEAM Kurumsal Varlık Yönetimi, işletme varlıklarını verimli bir şekilde yönetmek için uçtan uca süreçleri olan organizasyonları destekler; bu da işletme maliyetlerini düşürür, daha iyi yönetilen varlık giderleri, sermaye harcamaları, global yönetim sistemleri standartlarıyla geliştirilmiş üstün performansı ve grafiksel analiz raporlama teknolojileriyle katma değerli kararların alınmasına destek sağlar.

(ENSEMBLE)Süreç Performans YönetimiENSEMBLE
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

İş süreçleri yönetimini (BPM), bir organizasyonun tüm süreçlerinin modellendiği, kontrol edildiği ve izlendiği bir yol olarak tanımlayabiliriz. Kriz zamanlarında, proses maliyetlerini düşürülmek istendiğinde süreçlerin verimli ve etkin olduğundan emin olmak için kullanılabilecek etkili bir yöntemdir.

(GİS)Genel ve İstisnai Satın AlmalarGİS
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kamudaki satın alma süreçlerini gerçekleştiren yerli bir yazılım çözümüdür.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • GİS
  • ADENYUM PLAZMA