Firma Adı İletişim Konum
ALTAŞ YAĞ SU VE TARIM ÜRÜNLERİ GIDA İNŞAAT OTOMOTİV NAKLİYAT SAN. VE TİC. A.Ş.
Durugöl Mah. Soya Cad. No: 150 / Altınordu / ORDU / TÜRKİYE
İletişim: +90 452 233 6806
Web: https://www.cotanak.com.tr/
Salon: 3
Stant: 304B
Ürün Grupları
  • Biskuvi Cikolata ve Sekerleme
  • Catering
  • ithalat - ihracat
  • BİTKİSEL YAĞ/VEGETABLE OIL

Altaş Grup, 1957 yılında gıda sektörüne girerek faaliyetlerine başlamıştır. Grup, kısa süre içerisinde kalite ve güvenilirlik ilkeleriyle insanların beğenisini kazanmıştır. Altaş Grup bugün Gıda, İnşaat, Otomotiv, Eğitim ve Medya olmak üzere 5 sektörde 500 ü aşkın çalışanıyla faaliyet göstermektedir. Altaş, müşterilerine en kaliteli ürünleri en hızlı şekilde tedarik etmeyi misyon edinmiştir. Bu nedenle grup, ilgili tüm alanlarda en modern teknolojileri benimsemiş ve bu etkin formülü tüm işletmelerinde 60 yıllık deneyimi ile birleştirerek uygulamıştır. Ticarette başarısını kanıtlayan grup, 2002 yılından bu yana 7 yıldır distribütörlüğünü yaptığı Türkiye nin ilk fındık yağı markasının tesislerini satın alarak 2009 yılında bitkisel yağ sektörüne adım attı. Altaş bilgi birikimi ile. selefinden miras kalan grup, markanın kapasitesini ve verimliliğini daha da genişletti. Bugün Altaş Yağ Sanayi, dünyanın en büyük fındık yağı üretim tesisi haline geldi. Altaş Yağ Sanayi, çeşitli yağların presleme, ekstraksiyon, rafineri ve şişeleme işlemlerini gerçekleştirebilen tam entegre tesisi içerisinde uzman bir çalışan ekibi ile faaliyet göstermektedir. Bu tesisler ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000-2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14000-2004 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001-2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve Helal sertifikaları ile TSE Uygunluk Belgelerini almaya hak kazanmıştır. tüm ürünleri.

BALLI FINDIK EZMESİBALLI FINDIK EZMESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Rafine şeker yoktur. Bal ile tatlandırılır. Yüksek düzeyde enerji ve protein kaynağıdır. %70 fındık / %70 fıstık içerir Tahin içerir. Palm yağı içermez. Antioksidan özelliği olan hindistan cevizi yağı içerir. A,D,E,F vitaminleri açısından zengin Shea yağı içerir. Trans yağı/renklendirici/katkı maddesi içermez.

BALLI FISTIK EZMESİBALLI FISTIK EZMESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Rafine şeker yoktur. Bal ile tatlandırılır. Yüksek düzeyde enerji ve protein kaynağıdır. %70 fıstık içerir Tahin içerir. Palm yağı içermez. Antioksidan özelliği olan hindistan cevizi yağı içerir. A,D,E,F vitaminleri açısından zengin Shea yağı içerir. Trans yağı/renklendirici/katkı maddesi içermez.

RAFİNE AYÇİÇEK YAĞIRAFİNE AYÇİÇEK YAĞI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

1. It contains more vitamin E than other vegetable oils. 2. It does not contain trans fat. 3. It has positive effects for brain development with the content of multiple unsaturated fatty acids. 4. It is a healthy fat that regulates blood pressure, circulation and cholesterol.

RAFİNE ASPİR YAĞIRAFİNE ASPİR YAĞI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

1. Yüksek düzeyde konjuge linoleik asit (CLA) ve Omega 6 yağ asitleri içerir. Bu asitler vücut dengesini ve kolesterolü düzenler. 2. Yüksek miktarda E vitamini içerir. 3. İçeriğindeki Omega 6 ve diğer asitler sayesinde bağışıklık sisteminin güçlenmesine katkı sağlar. 4. Kilo vermeyi hızlandırıcı etkileri vardır. 5. Aspir yağı, HORECA endüstrisinde kullanıma uygun olan 260 °C civarında çok yüksek bir yanma noktasına sahiptir.

RAFİNE FINDIK YAĞIRAFİNE FINDIK YAĞI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

1. Fındık yağı özellikle kalp sağlığı için faydalıdır. 2. Yüksek oleik asit kaynağıdır (%70-90) 3. Kolesterolü dengeler. 4. Yüksek E vitamini kaynağıdır. 5. 240 °C civarında yüksek yanma noktasına sahiptir.

RAFİNE CEVİZ YAĞIRAFİNE CEVİZ YAĞI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

1. Ceviz yağı özellikle beyin sağlığı için faydalıdır. Zihinsel işlevleri güçlendirir. 2. Yüksek Omega-3 (ALA) kaynağıdır. 3. Ceviz yağındaki vitaminler ve fenolik asitler hafızayı güçlendirmeye yardımcı olur, odaklanma ve konsantrasyon problemlerini en aza indirir. 4. Ceviz yağının içerdiği mineraller hormon seviyesini düzenler. 5. Ceviz yağının da bağışıklık sistemini desteklediği bilinmektedir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ÇOTANAK