Firma Adı İletişim Konum
ASIR DİJİTAL BİLGİ SİTEMLERİ A.Ş.
Defterdar Mah. Sakızağacı Sok. No:4 34050 Ayvansaray / EYÜPSULTAN / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 212 2097
Web: https://www.asirdx.com
Salon: 
Stant: 
Ürün Grupları
  • Bilisim Danismanligi
  • Teknik Servisler
  • Tuketici Urunleri
  • Yazilim
  • Telekomunikasyon

Asır Digital Bilgi Sistemleri A.Ş. , 1995 yılında özel ve resmi kurumların iletişim ve bilgisayar teknolojilerini en iyi ve uygun şekilde kullanmaları için projeler yapmak, projeler geliştirmek, uygulamak, yönetmek ve devamlılığını sağlamak amacıyla kurulmuştur. Kurulumundan bu güne dünyadaki en yeni bilişim teknolojilerini müşterileri için takip etmekte; bilgi, birikim ve tecrübelerini müşterilerinin ihtiyaçları için hizmetlerine sunmaktadır. Bilişim Sektöründe 25 Yılı aşan tecrübesi, çözüm odaklı yaklaşımı ve çağdaş bir yönetim anlayışı ile sektörün önde gelen kuruluşlarındandır. İstanbul Merkez olmak üzere 6 ildeki şubesi ve alanında uzman kadrosuyla ülkemizin her noktasında uçtan uca çözümler sunmaktadır. Asır Digital Bilgi Sistemleri A.Ş.; HPE Aruba Platinum Partner, HPE ve HP Platinum Partner olup, Türkiye de HP ürünlerinin satışında en üst sıralarda yer almaktadır. Microsoft tarafında da 11 farklı kategoride Platinum Partner olup; etkin ve yetkin bir çözüm ortağı olması ile birlikte Vmware, Veeam, Mcafee, Autodesk, Adobe, Fortinet, Sophos, gibi dünyanın önde gelen markaları ile çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.

BT Sistem Destek ve Danışmanlık ÇözümleriBT Sistem Destek ve Danışmanlık Çözümleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

BT sistem ve altyapı ihtiyaçlarınıza uygun destek ve danışmanlık verilmektedir. Yerinde keşif, sonrasında analiz ve tasarımların yapılması; tasarıma uygun donanım ve çözümlerin önerilmesi; anahtar teslimi projelendirme; kurulum, devreye alma ve işletme; sistem yaşam döngüsü içerisinde profesyonel danışmanlık hizmetlerinin verilmesi; parçalı ürün garanti paketlerinin sunulması, arıza ve problem çözümleri, teknik destek ve danışmanlık sözleşmeleri sunmaktayız. Danışmanlık hizmetleri üç ana başlık altında özetlenebilir. 1) Sistem ve Ağ Danışmanlığı: BT sistem ve ağ bileşenlerinin günümüz teknoloji standartlarına uyarlanarak en uygun çözümlerin müşteriye sunulmasıdır. 2) Ağ ve Sistem Güvenliği Danışmanlığı: Kurumların BT sistemlerinin bütünlüğünü ve güvenliğini tehdit edecek her türlü atağa karşı koyabilmek amacıyla güncel güvenlik çözümlerinin tasarlanması, kurumlara özel uyarlanması ve sunulmasıdır. 13) Olağanüstü Durum Danışmanlığı: Risklerin minimize edilmesi ve iş sürekliliğinin sağlanması için Felaket Kurtarma Merkezinin farklı konumlarda kurgulanmasıdır. Enterprise sunucu ve storage, backup storage gibi sistem donanımları; switch, firewall, router, access points gibi network donanımları; SCADA, OT, IOT ve Endüstri 4.0 donanım ve yazılımları, işletim sistemi, Office ve veri tabanı yönetim sistemi (VTYS), ERP, CRM gibi yazılım ürünleri; SIEM, DLP, NAC, WAF, EDR, PAM gibi siber güvenlik ürünleri; NMS, SMS gibi izleme yazılımları; Autodesk, Abobe gibi CAD yazılımları, SOC ve NOC servisleri, IaaS, SaaS, PaaS, DRaaS gibi bulut hizmetleri ürün portföyümüzde bulunmaktadır. HPE, HP, Dell, IBM, Lenovo, Aruba, Cisco, Rujie, Microsoft, Vmware, Veeam, Palo Alto, Checkpoint, Fortinet, Sophos, Trellix, Symantec, Trendmicro, Vertiv, Comscope, Lande, Stultz, Siemens, Honeywell, Hikvision, Dahua, Baust partnerlığını ve iş ortaklığını yaptığımız markalardan bazılarıdır.

Hastane Sistem, Otomasyon ve Alt Yapı ÇözümüHastane Sistem, Otomasyon ve Alt Yapı Çözümü
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hastane görüntüleme sistemleri, ilaç ve malzeme yönetim sistemleri, hastane lojistiği ve hemşire çağrı sistemleri, ameliyathane ve yoğun bakım sistemleri için çözümlerimiz mevcuttur. Ayrıca acil müdahale, ameliyathane, sağlık tarama, kan alma maksatlı araçlara kurulan gezici hastane çözümlerimiz mevcuttur. Ambulans donatımı yapıyoruz. Siemens, GE, Philips, Canon, Swisslog gibi markaların gürüntüleme, biokimya vb ürünlerinin satış ve satış sonrası desteğini vermekteyiz. Teknik Hizmetler kapsamında FDA standartlarında cihaz arızalarının giderilmesi, bakım ve onarım, garantili ve garantisiz parça değişimleri ve koruyucu bakımlar yapmaktayız. Ayrıca, Pusula, Meddata, Talya, Sinerji, Probel, Monad, Bilmed, Point, EAN, Gemsoft hastane otomasyon sistemleri (HBYS) kurulum ve sonrası işletme desteği vermekteyiz. Ayrıca, iş ortaklarımız ile birlikte hastane inşaat, elektrik, mekanik ve data altyapısının kurulumları ile anahtar teslimi projeler yapmaktayız.

Veri Merkezi Kurulum ve Modernizasyonu ÇözümüVeri Merkezi Kurulum ve Modernizasyonu Çözümü
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ASIRDX Veri merkezi inşaatı, elektrik, mekanik, iklimlendirme, yangın algılama ve söndürme, yükseltilmiş zemin, alçaltılmış tavan, erken tespit ve uyarı sistemi ve data altyapısının kurulumları ile anahtar teslimi projeler yapmaktadır. Güvenilirlik ve kesintisiz çalışmanın sağlanması için Tier I, II, III, IV seviyelerinde güç ve soğutma yedekliliği, hata tolaransı, uptime süreleri, KGK planlamaları yapılmaktadır. Isı yalıtımı, hava tahliyesi, toz ve sıvıdan arındırılmış bölgeler planlamada göz önünde bulundurulur. Kabinler, soğutma, PDU besleme, data altyapı ve kablolamasında uluslararası kalite ve standartlarda malzeme ve işçilikler kullanılmaktadır. ASIRDX deprem riskini azaltmaya yönelik olarak tasarlanmış, en yüksek derecede fiziksel korumalı sunucu/donanım barındırma tesisini kurmaktadır. Tesis koruma seviyesini binanın mimarisi, veri merkezi altyapısının genel tasarımı ve tesisin yerleşimi ile sağlamaktadır. Birçok Veri Merkezi Modülü (DCM) ile veri merkezi ölçeklenebilir bir tasarımda sunulmaktadır. Veri merkezinde tesislere erişimi yönetmek için çift faktörlü kimlik doğrulama ve biyometrik kontroller uygulanmaktadır. Commscope, Siemens, Vertiv, Schneider, Stulz, Rittal, Coolcentric, Panduit, Legrant, Honeywell, Lande, Corning markaların birinci kalite ve standartta ürünleri kullanılmaktadır.

Fabrika Sistem ve Network ÇözümleriFabrika Sistem ve Network Çözümleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ASIRDX HPE ve Aruba nın en üst seviyede Platin Partner dir. Sektördeki gücü ile Aruba ürünlerini sizlere en uygun maliyetlerle sunarken, sertifikalı ve uzman mühendislerle kurulum ve konfigürasyonlarını profesyonelce yapabilir. Fabrikaların zayıf akım, bakır ve fiber data, ses, şebeke, UPS, kamera ve güvenlik sistemi altyapılarının yapısal kablolaması anahtar teslimi projelerle yapılmaktadır. Proje aşamaları; yerinde keşif, analiz ve tasarım, tasarıma uygun donanım ve çözümlerin önerilmesi, kurulum, devreye alma ve işletme hizmetleri şeklindedir. Proje sonrası profesyonel danışmanlık hizmetleri, parçalı ürün garanti paketleri, ticket bazlı arıza ve problem çözümleri, teknik destek ve danışmanlık sözleşmeleri sunulmaktadır. Fabrika data altyapısında kullanılacak kablolu ve kablosuz network altyapısının donanım ve yazılım bileşenleri, switch, firewall, wifi erişim cihazları (AP) satışı, kurulum ve konfigürasyonu yapılmaktadır. Cat5E, Cat6 ve Fiber Optik multimode singlemode yapısal altyapı kablolama, fiber optik sonlandırma, OTDR, Class D, Class E Data testleri sertifikalı ve tecrübeli personelimiz tarafından yerine getirilmektedir. Birden fazla lokasyonlu fabrikaların tek merkezden yönetimi bulut yönetim yazılımlarıyla mümkündür. Ayrıca, yönetilen servis modeliyle işletmelerinizdeki tüm network cihazlarını ASIRDX yönetir, tüm cihaz ve sistemlerinizi 7/24 esasına göre izler ve olası arıza ve problemlere anında çözüm bulur. Size sadece işinize odaklanmak kalır. ASIRDX, Aruba Yönetilen Servisler iş ortağıdır.

Akıllı Fabrika Endüstri 4.0 ve IOT ÇözümleriAkıllı Fabrika Endüstri 4.0 ve IOT Çözümleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Akıllı Fabrikalarda imalat sürecini optimize eden yazılımlar, modelleme, nesnelerin interneti (IOT), büyük veri ve otomasyon sistemleri kullanılır. Akıllı Fabrika, pazarda dinamik ve rekabetçi olabilmek ve üretim verimliliğini artırmak için ileri bilişim ve üretim teknolojilerinden faydalanır. Akıllı Üretim, Sanayi Devrimi veya Endüstrisi 4.0 teknolojilerinden faydalanır. Üretim Yürütme Sistemi (MES) yazılımıyla üretim hatları ile sistemleri arasındaki üretim süreçleri senkronize edilir. Bu sistem fabrika düzeyinde üretimi yönetme ve izleme süreçlerini kontrol eder. Amacı, verimliliği arttırmak ve genellikle ürünlerin üretim sürelerini azaltmaktır. MES kullanıcı arayüzleri, izleme ve raporlama modülleri, makine öğrenmesi algoritmaları, IOT ve sensörler ile veri toplama, otomatize edilmiş üretim hatları, robotik kollar, PLC ve HMI lardan oluşur. ASIRDX yerinde keşif ile fabrikanızın mevcut durumunu analiz eder; işlem, süreç ve üretim hattınızın optimizasyonu için gerekli yazılım ve donanım ihtiyacını göre çıkarır, anahtar teslimi projeyle fabrikanızı endüstri 4.0 standarlarına uygun olarak yapılandırır.

Otel BT Sistem Otomasyon ÇözümleriOtel BT Sistem Otomasyon Çözümleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ASIRDX HPE ve Aruba nın en üst seviyede Platin Partner dir. Sektördeki gücü ile Aruba ürünlerini sizlere en uygun maliyetlerle sunarken, sertifikalı ve uzman mühendislerle kurulum ve konfigürasyonlarını profesyonelce yapabilir. Otelinizdeki BT sistem donanımı, sunucu, storage, yedekleme sistemi ihtiyaçlarınızı HPE markalı ürünlerle çözeriz. Otel Varlık Yönetim Sistemi (PMS) ihtiyaçlarınıza çözümler Opera, Cloudbeds, Sirvoy, Mews System, Protel vb. ile sunabiliriz. Otellerin zayıf akım, bakır ve fiber data, ses, şebeke, UPS, akıllı TV, kapı, kamera ve güvenlik sistemi altyapılarının yapısal kablolaması anahtar teslimi projelerle yapılmaktadır. Proje aşamaları; yerinde keşif, analiz ve tasarım, tasarıma uygun donanım ve çözümlerin önerilmesi, kurulum, devreye alma ve işletme hizmetleri şeklindedir. Proje sonrası profesyonel danışmanlık hizmetleri, parçalı ürün garanti paketleri, ticket bazlı arıza ve problem çözümleri, teknik destek ve danışmanlık sözleşmeleri sunulmaktadır. Otel data altyapısında kullanılacak kablolu ve kablosuz network altyapısının donanım ve yazılım bileşenleri, switch, firewall, wifi erişim cihazları (AP) satışı, kurulum ve konfigürasyonu yapılmaktadır. Cat5E, Cat6 ve Fiber Optik multimode singlemode yapısal altyapı kablolama, fiber optik sonlandırma, OTDR, Class D, Class E Data testleri sertifikalı ve tecrübeli personelimiz tarafından yerine getirilmektedir. Birçok otelde müşteriler internete bağlantı ve güvenlik sebebi ile cihaz kullanımında problem yaşıyor. Aruba nın oteller için geliştirmiş olduğu wifi bağlantı ürünleri ile müşterilerinize güvenilir ve sorunsuz bir şekilde kablosuz internet bağlantısı sağlayabiliriz. Birden fazla lokasyonlu otellerin wifi sistemini bulut yönetim yazılımlarıyla tek merkezden yönetebiliriz. Ayrıca, yönetilen servis modeliyle işletmelerinizdeki tüm network cihazlarını ASIRDX yönetir, tüm cihaz ve sistemlerinizi 7/24 esasına göre izler ve olası arıza ve problemlere anında çözüm bulur. Size sadece işinize odaklanmak kalır. ASIRDX, Aruba Yönetilen Servisler iş ortağıdır.

Siber Güvenlik Çözümleri, NOC ve SOC İzleme HizmetiSiber Güvenlik Çözümleri, NOC ve SOC İzleme Hizmeti
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Avrupa Birliği GDPR, 6698 sayılı KVKK, 5651 sayılı İnternetin Kullandırılması kanunları kapsamındaki yükümlülüklerin yerine getirilmesi ya da veri güvenliğinin en üst seviyede sağlanması gereken durumlarda siber güvenlik ürünleri ve tedbirlerine ihtiyaç duyulabilir. ASIRDX aşağıdaki konularda size siber güvenlik çözümleri sunar. - Siber Güvenlik Değerlendirme ve Danışmanlığı - Güvenli Yapılandırma ve Tasarım - Siber Güvenlik Cihazları ve Yazılımları - Siber Güvenlik İzleme ve Uzaktan Yönetim ASIR DX Firewall, IDS/IPS, SIEM, DLP, NAC, PAM, AV, EDR, XDR gibi siber güvenlik ürün konumlandırabilir, sertifikalı ve deneyimli uzmanlarıyla siber güvenlik danışmanlığı verebilir, NOC ve SOC hizmetleriyle BT sistemlerinizi koruma altına alabilir. BT sistem izlemesini NOC ve SOC hizmetleri olarak sunmaktayız. İki izleme hizmeti birbirinin tamamlayıcısıdır ve isteyen müşterilerimize tamamı servis olarak verilebilir. Ayrıca, teknik destek hizmetiyle, izlemenin bir adım ötesine geçerek olası problemlere anında müdahale hizmeti de sunuyoruz. Hizmetleri network ve siber güvenlik sertifikalı uzmanlarımızla vermekteyiz. Ağ Operasyon Merkezi (NOC) Hizmeti: Görev, olası arıza veya darboğazı önceden tespit etmek ve proaktif önlem almak, arıza olduğunda minimum kesinti süresinde yeniden çalışır hale getirmek için müşteri ağ ve sistemlerini izlemek ve yönetmektir. NOC un hedefi bilgisayar ağ ve sistemlerinin kullanılabilirliği ve performansıdır. Ağ ve sistem yönetimi konusunda uzman ekiple, 7/24 aktif faaliyet göstermektedir. Siber Güvenlik Operasyon Merkezi (SOC) Hizmeti: Görev, BT sistemlerinin güvenlik durumunu sürekli olarak izleme, analiz etme ve geliştirerek fikri mülkiyetin ve hassas müşteri verilerinin korunmasıdır. SOC un hedefi siber güvenlik vakalarını tespit ederek verinin güvenliği ve bütünlüğünü sağlamaktır. SIEM ürünleri kullanılarak SOC hizmet seviyesi yükseltilebilir.

Bulut (Cloud) HizmetleriBulut (Cloud) Hizmetleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Sanal Sunucu veya Sanal Disk Kiralama: Altyapı Hizmeti (IaaS) kapsamında istediğiniz CPU, RAM, Disk, GPU kaynaklarında sanal sunucular kiralayabilir, kullandığın kadar öde modelinde ödemelerinizi yapabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda kaynakları artırabilir, ihtiyacınız olmadığında azaltabilirsiniz. Bulut Yedekleme: Yedekleme Hizmeti (BaaS) kapsamında lokal sistem odanızdaki sunucu ve verilerin klon kopyalarını off-site bulut ortamında yedekleyebilirsiniz. Sunucu Barındırma: Barındırma Hizmeti (Colocation) kapsamında, sunucu ve veri depolama cihazlarınızı veri merkezimizde barındırabilir, isterseniz sistem destek sözleşmeleriyle donanımlarınızın bakım ve desteğini sağlayabilirsiniz. Felaket Kurtarma Merkezi (FKM): Fekaletten Kurtarma Hizmeti (DRaaS) kapsamında, sunucu ve sistemlerinizin yedeğini bulut ortamında FKM olarak kurgulayabilirsiniz. DevOps Platform: Şirketinizin DevOps altyapısını bulut ortamında kurabilir, isterseniz teknik destek hizmetleriyle DevOps ortamınızı güvenli ellerin yönetimine bırakabilirsiniz. Yukarıdaki hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız, bizimle irtibata geçiniz. Sertifikalı ve alanında uzman arkadaşlarımız sizleri ziyaret ederek ihtiyaçlarınızı çıkarabilir, size uygun altyapı ve senaryoları onayınıza sunabilir, hızlı ve güvenli bir şekilde istediğiniz mimariyi hayata geçirebilir, siz de esas işinize odaklanabilirsiniz.

Stadyum-Kongre Merkezi-Konferans Salonu Bt Sistem Otomasyon ve Altyapı ÇözümleriStadyum-Kongre Merkezi-Konferans Salonu Bt Sistem Otomasyon ve Altyapı Çözümleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ASIRDX, HPE ve Aruba nın Platin iş ortağıdır. Sektördeki gücü ve tecrübeli mühendisleriyle Aruba Network ürünlerini sizlere en uygun maliyetlerde ve profesyonel çözümlerle sunar. Stadyum gibi büyük alanların zayıf akım, data, ses, şebeke, UPS, kamera ve güvenlik sistemlerinin yapısal kablolamasını anahtar teslimi projelerle yapılmaktadır. Yerinde keşif ile ihtiyaçlarınız belirlenir, analiz ve tasarım ile projelendirilir, projeye uygun donanım ve teknoloji önerilir, kurulur ve devreye alınır. Proje sonrası profesyonel danışmanlık hizmetleri, parçalı ürün garanti paketleri, ticket bazlı arıza ve problem çözümleri, teknik destek ve danışmanlık sözleşmeleri sunulur. Kampüs gibi büyük alanların data altyapısında kullanılacak kablolu ve kablosuz network donanım (switch, firewall, wifi) ve yazılım bileşenlerinin optimum maliyetlerle satışı, müteakiben kurulum ve konfigürasyonu yapılır. Cat5E, Cat6 ve Fiber Optik multimode singlemode yapısal altyapı kablolama, fiber optik sonlandırma, OTDR, Class D, Class E Data testleri sertifikalı ve tecrübeli personel tarafından yerine getirilmektedir. ASIRDX, Aruba Yönetilen Servisler iş ortağıdır. İsterseniz yönetilen servis modeliyle işletmelerinizdeki tüm network cihazlarınızı ASIRDX yönetir, 7/24 esasına göre izler ve arızalara anlık çözüm bulur. Size sadece işinize odaklanmak kalır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • BİZİM BULUT