Firma Adı İletişim Konum
ASİST BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.
Sanayi mah havaalanı iç yolu cd no1-1c 1502 5.kat asist bilgi teknolojileri Pendik Teknopark / Pendik / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 534 799 2257
Web: https://www.asistbt.com.tr/
Salon: 8
Stant: 802/B
Ürün Grupları
  • Yazilim
  • Telekomunikasyon

Asist BT hakkında 2005 ten bu yana yazılım, akıllı şehir, veri bilimi ve dijital medya alanlarında uçtan uca ürün, çözüm ve hizmetler geliştiren şirket, Asist BT adıyla 2013 yılından beri Teknopark İstanbul un kurucu firmaları arasında yer alarak faaliyetleri sürdürüyor. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone un Gold Partner ı olan Asist BT, müşterileriyle beraber geliştirdiği yeni kullanıcı deneyimi ve iş modelleriyle, hizmet sağlayıcılardan pek çok ödül aldı. Sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimi teknolojik ürünlerle müşterilerine sunarak alanında Türkiye de lider, uluslararası pazarda tanınan bir şirket olma hedefiyle yoluna devam eden şirket, yeni nesil hizmet vizyonuyla ilerleyen kurum ve kuruluşlar için paydaş memnuniyetini ve tercih edilebilirliğini artırma yolunda destek oluyor. Bu hedeflere ilerlerken teknoloji, dijitalleşme ve büyük veriye dayalı tanıtım, analiz, planlama, ölçme ve değerlendirme konularındaki yenilikçi ürün ve hizmetleriyle ön plana çıkan Asist BT, güvenilir bir çözüm ortağı olarak sektöründe konumunu sürekli daha güçlü hale getiriyor.

Toplu Sms-TcknSms- Tckn den gsm sorgulama-Dijital Promosyon-Lokasyon Bazlı SmsToplu Mesajlaşma Ürünleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

​​Müşterilerinizin özel günlerini kutlayabileceğiniz, yeni kampanya veya ürün duyurularınızı yapabileceğiniz, müşteri bilgilerinin güncellenmesi için kullanabileceğiniz ve müşteri sadakati programı uygulamalarından yararlanabileceğiniz kurumsal çözümlerdir. Müşterilerin hedef kitle ile hızlı, kolay ve kanunlara uygun bir şekilde iletişime geçilmesi sağlar.

İleti Yönetim Sistemi ve İzinli Veri Tabanı YönetimiAsist İYS ve Asist İVT
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ETK, KVKK ve İYS yönetmelikleri ile tam uyumlu, gelişmiş API desteği ile toplanan izinleri dijital ortamda saklanması ve yönetilmesini sağlayan bir servistir. İzinler toplanması ile birlikte, toplanan izinlerin İYS platformuna doğru bir şekilde iletilmesi, tekilleştirilmesi, olası durumlarda 3. şahıslarla paylaşılması gibi gerekli bütün ihtiyaçlara cevap verir.

Mobil NabızMobil Nabız Anket Platformu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Mobil Nabız, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili görüşleri KVKK onayı ile birlikte toplayabildiğiniz, gelişmiş raporlama araçları ile detaylı analizler yapabildiğiniz bir mobil anket platformudur. Kullanıcılara SMS ile mobil anket linki gönderebilir, değerlendirmede bulunmalarını isteyebilirsiniz. %100 mobil uyumlu arayüzü sayesinde Mobil Nabız bütün mobil cihazlarda sorunsuz çalışır. Mobil Nabız anket linkini bir QR Kod içerisine yerleştirebilirsiniz. Hizmet alan bütün kullanıcıların görebileceği noktalara yerleştireceğiniz basılı ve dijital QR Kod lar ile mobil anket yapabilirsiniz.

Şehrin KartıŞehrin Kartı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Şehrin Kartı kurumlar özelinde geliştirilmiş, fiziksel veya dijital olarak kullanılabilen, kurumun bulunduğu bölgede yer alan üye işyerlerinde ve kuruma bağlı sosyal tesislerde kullanıcılara belirli faydalar sağlayan bir ayrıcalıklar platformdur. Şehrin Kartı bulunduğu bölgenin esnaf ekosisteminin gelişimine doğrudan etki eder. Bölge esnafının satış ve ziyaretçi trafiğinin artması ile birlikte bölge halkınında kurum bölgesinde daha çok vakit geçirmesiniz sağlar.

Gençlik APPGençlik APP
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Gençlik APP Uygulaması ile gençler ve kurumlar birbirini daha yakından tanıyacak! Gençler kampanya ve fırsatlardan dilediği şekilde faydalanabilecek ve kurumlara beklentileri ve dilekleri konusunda geri dönüşlerde bulunabilecek. Kurumlar yaptıkları etkinliklerden ve duyurulardan gençleri anında haberdar edebilecek ve gençler ile her an iletişim anında olabilecekler.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • V-MOBİLNABIZ
  • ŞEHRİN KARTI
  • HİZMETRE
  • ASİST WİN
  • ASİSTANBT
  • 360 GÜVENLİ İLETİŞİM PLATFORMU
  • SAFE365