Firma Adı İletişim Konum
ÇEKSAN YOL SÜPÜRME ARAÇLARI MAK SAN VE TİC. A.Ş.
A.O.S.B. 10002 SOK. NO:19 / CIGLI / İZMİR / TÜRKİYE
İletişim: +90 533 305 9140
Web: http://www.ceksansweepers.com
Salon: 
Stant: 
Ürün Grupları
  • Makine ve EkipmanlarI

1989 Kurulum, başarılı bir geleceğe atılan ilk adım 1989 yılında kurulan Çeksan, başarılı geçmişiyle dünyanın lider yol süpürme makinaları üreticisi olma vizyonuyla hareket etmektedir. 1997 yılında traktör ile çekilen mekanik süpürme makina imalatı Şirketimiz Türkiye nin ilk traktörle çekilir tip mekanik yol süpürme makinasını imal etmiştir. 2000 yılından itibaren vakumlu imalatı başlıyor 4 m³ den 10 m³ e kadar değişen kamyon üstü vakumlu yol süpürme makinalarımız hemen her sektörde adından söz ettirmektedir. 1998 dünyada bilinir bir marka olmanın ilk adımı olarak ihracat faaliyetine başlamıştır. Çeksan, günümüzde, 50 den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. 2011 - Çeksan ürün gamını daha da genişletiyor Kamyonla çekilir tip mekanik yol süpürme makinaları ürün gamımıza dahil oldu. 2014 yılında elektrikli elle çekilir tip makinaların satışı gerçekleşti Yeni teknolojiler ve farklı kullanım alanları müşterilerimize sunulmuştur. 2015 EUnited Üyeliği Çeksan 2015 yılından itibaren dünya süpürme sektörüne yön veren European Association of Municipal Equipment Manufacturers birliğinin üyesidir. 2016 Hidrostatik Kompakt İmalatı 2 m³ kompakt yol süpürme araçlarımız bir çok şehirde boy gösteriyor. 2017 Farklı Arge Çalışmaları ve Yeni Teknolojilerin Entegrasyonu Sürekli iyileştirme ve geliştirme parolasıyla yoluna devam eden Çeksan, değiştirilebilir yaz-kış ekipman imalatı ve ihracatı, tünel yıkama sistemleri imalatı ve teslimi gibi zor projeleri kolaylıkla tamamladı. 2018, İlklerin yılı Çeksan, dünyada bir ilk olan ve li-ion pille çalışan 100% elektrikli kamyon üstü yol süpürme aracı imalatını gerçekleştirdi ve IFAT fuarında sergiledi. Ayrıca dünyada yine bir ilk olan vakumlu çay toplama makinaları şu an Türkiye nin kuzeyinde yoğun bir şekilde kullanılıyor. 2019 ve CityEagle Uzun süredir üzerinde çalıştığımız mekanik kamyon üstü modelimiz nihayet hazır. Sürdürülebilir Büyüme devam edecek Çeksan olarak ürün gamımızı genişletmek için yeni teknolojilere yatırım yapmaya devam edeceğiz.

KAMYON ÜZERİ VAKUMLU YOL SÜPÜRME MAKİNASICITYRAY
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Üst yapısında kullandığı doğru yardımcı motor tercihiyle düşük devirlerde yüksek performans almayı hedefler. Yakıt tasarrufu ve daha sessiz bir çalışma ortamı sağlanır. Fırça ömrünü maksimize etmek için yere olan baskısı ayarlanabilir. Opsiyonel olarak bu baskı ayarı kabin içinden yapılabilir. Fırça dönüş hızının azaltılıp, gereksiz yıpranmasını önleyecek opsiyonel sistemler sunar. Ortam tozunu minimize etmek için emiş hattı boyunca çöp doğru noktalardan nemlendirilir. Motor-fan bağlantısı tercihen tork konvertör veya baskı balata aracılığıyla sağlanır. Esnek dizayn sayesinde üst yapı, farklı ölçülerdeki şase araçlara kolaylıkla monte edilebilir. Kullanıcı dostu kontrol paneli sayesinde operatör çok kısa sürede makinayı kullanabilmektedir. 55 derece boşaltma açısı sayesinde çöp boşaltımı rahat ve kolaydır. Kolay temizlenebilir hazne içi ızgara dizaynı geliştirilmiştir, üst yapı ve ekipmanlarının tasarımı bakım gereksinimini en aza indirecek şekilde yapılmıştır.

KENDİNDEN YÜRÜYÜŞLÜ KOMPAK TİP YOL SÜPÜRME MAKİNASICITYLEON
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Modüler tasarımı sayesinde CityLeon geleceğin her türlü teknolojik gelişmelerinin kolayca adapte edilebilmesine imkan tanır. Sistemi tasarlarken düşük maliyetle yüksek performans hedef alınmıştır. Makinanın verimliliği düşürülmeden bakım maliyetleri en aza indirilmiştir. CityLeon un şık tasarımı ve sağlam yapısı, karşısına çıkan her türlü çöpü etkin bir şekilde süpürecek şekilde dizayn edilmiştir. Dar alanlarda kendi etrafında kolayca döner, en zorlu köşe ve bölgelerde dahi zorluk çekmez ve tek seferde süpürme sağlar. CityLeon da 2 adet fırça bulunmaktadır ve çarpmaları önleyen geri tepme mekanizmasıyla donatılmıştır. Her iki fırça aynı anda ya da birbirinden bağımsız, hidrolik olarak kabinden joystick yardımıyla kontrol edilebilmektedir. Fırçaların dönüş hızı ve yere olan baskısı kabinden ayarlanabilmektedir. Kabin tasarlanırken operasyon konforu ve ergonomi had safhada tutulmuştur. Yüksekten boşaltma sistemi sayesinde boşaltma alanlarına gitmeden, yol üzerindeki herhangi bir çöp konteynerına dahi boşaltma yapılarak süpürme fonksiyonu kaldığı yerden devam edebilir. Hidrolik sisteme, motor ve elektrik kontrol panellerine ulaşım en hızlı olacak şekilde konumlandırılmıştır bu da dilediği takdirde operatörün istediği teftişi kolayca yapmasına olanak tanır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • CEKSAN SWEEPERS
  • CITYRAY
  • CITYEAGLE
  • CITYMOUSE
  • BATTERYFLY
  • CAMELLO
  • CITYLEON
  • HAMARAT