NEDEN KATILMALISINIZ? l MÜSİAD EXP0 2024

 

En Kapsamlı Karma Ticaret Buluşmasında Siz De Yerinizi Alın!

Firmanızın sektördeki konumunu güçlendirmek, portföyünüze yeni müşteriler eklemek, yeni iş bağlantıları kurmak ve marka bilinirliğinizi artırmak için MÜSİAD EXPO'nun sizlere sunduğu fırsatları geç olmadan yakalayın. Şimdi yerinizi ayırın ve MÜSİAD EXPO ile firmanızın dünyaya açılmasına tanık olun.

STANTLI KATILIM FORMU!

MÜSİAD EXPO Her Geçen Yıl Daha Güçlü

Uluslararası Müsiad Ticaret Fuarı, 26-29 Kasım 2024’te TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde organize edilecek. Geçtiğimiz yıl 74.806 profesyonel ziyaretçiyi ağırlayan MÜSİAD EXPO bu sene hedefini 80 bini aşkın profesyonel ziyaretçi olarak belirledi. 

Neden MÜSİAD EXPO?

Küresel iş birliği ağı ve güçlü organizasyon kabiliyetiyle her geçen yıl büyüyerek yoluna devam ediyor. MÜSİAD EXPO katılımcılarına, firmalarının ürün ve hizmetlerini dünyanın dört bir yanından gelen sektör profesyonellerine tanıtma imkânı sunuyor. Her yıl giderek artan katılımcı sayısı ve sektör çeşitliliğiyle düzenlenen MÜSİAD EXPO, her zaman olduğu gibi bu yıl da iş dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getirecek.

 

Katılımcı Olmanın Avantajları

Uluslararası karma ticaret fuarının gözdesi olan MÜSİAD Expo'ya katılımcı olarak bazı avantajlara sahip olabilirsiniz. Her kıtadan ticaret temsilcileri ile buluşarak etkin pazar bağlantıları kurabilir, yeni pazara adım atabilirsiniz. Fuar süresince gerçekleşecek olan etkinlikler ile ikili iş görüşmeleri yapabilir, hedef kitleye kolayca ulaşma imkanını elde edebilir ve uzun vadeli ve istikrarlı anlaşmalar yapabilirsiniz. Katılımcı ve ziyaretçi profilleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için fuar künyesini inceleyebilirsiniz.
 

2022 Yılı MÜSİAD EXPO

Geçtiğimiz fuarda 74.806 toplam ziyaretçiyi ağırlayan MÜSİAD EXPO katılımcı ve ziyaretçilerinden tam not aldı. B2B Görüşmeleri, MoU Anlaşmaları, Milli Katılımlar, Diplomatik Misyonlar Resepsiyonu ve International Busines Forum ile sayısız iş birliği ve anlaşmalara imza atan MÜSİAD EXPO ticaret hacmini artırdı ve  ülke ekonomisine katkı sundu.