Neden Ziyaret Etmelisiniz? /MÜSİAD EXPO 2024
MÜSİAD EXPO 2024’e Doğru Yola Çıkmaya Hazır mısınız?

Türkiye ve bölgenin en kapsamlı karma ticaret fuarındaki tüm yenilikleri takip etmek için online biletinizi hemen alın. Dünyanın dört bir yanından yatırımcı, sanayici ve girişimci iş insanını İstanbul’da bir araya getiren MÜSİAD EXPO, 26-29 Kasım 2024’te Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde ziyaretçilerine kapılarını açacak.

ONLİNE BİLETİNİZİ HEMEN ALIN!

MÜSİAD EXPO 2024'ü Ziyaret Etmek İçin 5 Neden

Sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri takip etmek.
İş hedefleri doğrultusunda olabildiğince farklı firmayla görüşmek.
Gelecekteki iş fırsatları için iş ağını genişletmek ve yeni iş insanlarıyla tanışmak.
İş çevresiyle sosyalleşmek.
Fuarın etkinlik ve seminerlerine katılarak sektörel bilgisini geliştirmek.

Binlerce İş İnsanıyla Buluşma Fırsatı 

Ziyaretçilerine farklı sektörlerden üretici ve distribütör firmalarla buluşma fırsatı sunan MÜSİAD EXPO’da işletmenize uygun ürünler ve çözümler sizi bekliyor. Fuarda, yeni tedarikçilerle tanışarak ürün çeşitliliğinizi artırabilir, projelerinizde işbirliği yapabileceğiniz potansiyel ortaklarla buluşabilirsiniz. MÜSİAD EXPO’da işletmenize uygun çözümler sunan firmalardan binlerce iş insanıyla tanışarak iş ağınızı geliştirecek yeni bağlantılar edinin. 

İlham Alınmak Üzere Keşfedilmeyi Bekleyen Ürün Grubu Çeşitliliği

MÜSİAD EXPO geniş sektör ve ürün çeşitliliğiyle, birbirinden farklı ürünleri keşfetme fırsatı sunuyor. Bilgi Teknolojileri, Dayanıklı Tüketim, Emlak, Garimenkul, Gıda-Tarım, İnşaat-Çevre, Otomotiv, Sağlık, Makine, Metal, Tekstil - Hazır Giyim gibi daha nice sektör Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.  


 

 

Ziyaretinizi Güçlendirecek Nedenler

Karma ticaret fuarlarının en güçlüsü olan MÜSİAD EXPO ile iş ve iletişim ağınızı genişletebilir, kuracağınız etkin pazar bağlantıları ile uzun vadeli ve istikrarlı iş bağlantıları kurabilirsiniz. 16 ülkeden 522 sektöre liderlik eden öncü firma sahipleri ile birebir görüşme imkana sahip olabilirsiniz. Yerli-yabancı üreticiler ve tedarikçi firmaların sahipleri ile birebir görüşebilir, iş birliği yapabilirsiniz. Fuar randevu programı hedeflediğiniz firma profili ile bir araya gelmenizi sağlar. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz sistem ile firmaları ilgi alanınıza göre filtreleyebilir, iletişime geçebilir, görüşme programı oluşturabilirsiniz. Böylece zamanınızı daha etkili kullanarak daha çok firmaya ulaşabilirsiniz

Güçlü İş Birliğinden Faydalanın

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ile Müstakil Fuarcılık tarafından organize edilen MÜSİAD EXPO fırsatlar dünyasını ayağınıza getiriyor. Bu güçlü iş birliği sayesinde gerek Türkiye’den gerekse dünyanın farklı ülkelerinden, ürünlerini sergilemek üzere birçok sektörde alanında uzman binlerce üretici ve tedarikçi İstanbul’da bir araya gelecek.  

HEMEN ŞİMDİ KAYDOLUN!