Firma Adı İletişim Konum
AK YAPI İNŞAAT TAAH SAN. TİC. A.Ş.
İkitelli OSB Mah. Metro 34 Plaza Bedrettin Dalan Blv. No: 23/104, 34490 / Başakşehir / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 444 2 514
Web: https://www.akyapi.com.tr/
Salon: 2
Stant: 213
Ürün Grupları
  • insaat

Akyapı olarak; kuruluşumuzdan bu yana inşaat ve proje geliştirme sektörlerinde edindiğimiz 24 yıllık tecrübeyle, yüksek kalitede yaşam alanları inşa ediyoruz. Her geçen gün artan tecrübemizle, bir projeyi tasarlarken o projeden faydalanacak olan sizlerin geleceğini her daim en büyük önceliğimiz hâline getiriyoruz. Büyük bir özveriyle çalışan deneyimli kadromuzla; konut, villa, iş merkezi, ofis, alışveriş merkezi, üretim ve lojistik projelerini hayata geçiriyor, her işe bir mühendis titizliğiyle yaklaşarak ustalıkla dünyaya değer katıyoruz. Biz buna Gelecek Mühendisliği diyor ve 1998 den beri her projemizi söz verdiğimiz gibi, söz verdiğimiz zamanda alnımızın akıyla teslim etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Limonlu Bahçe KonaklarıMarkalı Konut Projesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

AKYAPI olarak Anadolu Yakası nın en değerli lokasyonlarından biri olan Ümraniye de Limonlu Bahçe Konakları nı hayata geçiriyoruz. Hem yatırım hem de bir yaşam projesi olan Limonlu Bahçe Konakları nda 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle 36 farklı tipte daire sunuyoruz. Modern, yatay mimari tasarımıyla yaşam konforunu artıracak detaylara sahip projenin dikkat çekici özelliklerinden biri ise net 3,10 metre tavan yüksekliğine sahip olması. Her dairenin balkonlu olduğu proje, iç mimari anlayışıyla da öne çıkıyor.

Big CountryVilla Projesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tek katlı mimarisi ile gerçek villa deneyimi sunan Big Country, İstanbul un yükselen değeri Büyükçekmece de hayata geçiriliyor. Bölgenin en iyi deniz ve göl manzarasına ev sahipliği yapan Big Country, 4+1 den 7+1 e kadar seçenekleriyle toplam 126 adet villadan oluşuyor. 750 m2 ile 1980 m2 arasında değişen bahçe büyüklükleriyle Big Country, dilerseniz kendi zevkinize göre peyzaj ve hobi bahçeleri oluşturabileceğiniz ferah bir yaşam alanı sunuyor. Konforunuz için her detayın düşünüldüğü Big Country; tenis kortları, basketbol sahası, futbol sahası, yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, fitness alanları, hamam, sauna, çocuk oyun alanları, çalışma alanları ve coffee lounge alanına sahip Big Country Club ile de eğlenceli bir sosyal hayat vadediyor.

METKAPSanayi Projesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çevre dostu arıtma tesisiyle ileri teknoloji bir sanayi sitesi olan METKAP, metal ve plastik kaplama sektörünün gerekliliklerine göre dizayn edilen imalathaneleri ile standart sanayi projelerine göre çok daha verimli ve pratik bir işleyiş sunuyor. Metal kaplama sanayinin geniş alan, teknolojik altyapı, merkezi konum gibi pek çok ihtiyacına cevap verebilen METKAP, yaklaşık 18 bin metrekare arsa alanı üzerinde, 74 bin 845 metrekare inşaat alanında, toplam 137 imalathaneye ev sahipliği yapıyor. İmalathanelerde farklı metrekare ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte, 14 bin metrekareye kadar birleştirilebilme özelliği ile her ihtiyaca uygun büyüklükte metrekareler sunuluyor. İmalathanelerin kat yükseklikleri ise 6.5 metreden 8 metre arasında değişiyor.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • AKYAPI
  • LİMONLU BAHÇE KONAKLARI
  • BİG COUNTRY
  • METKAP