Firma Adı İletişim Konum
AKYÜKSELEN İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
İhsaniye Mah. FSM Bulvarı. No: 32-D/F Nilüfer / / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 549 514 1616
Web: https://www.akyukseleninsaat.com.tr/
Salon: 2
Stant: 234
Ürün Grupları
  • insaat

Bursa da prestijli konutlar inşa eden Akyükselen İnşaat; doğruluk, dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu çalışmalarla sektöre değer katmaktadır. Harput Holding ortaklığı ile inşaat alanında hizmet veren Akyükselen İnşaat, yenilikçi yaklaşımlarla kendini geliştiren ve köklü deneyimi ile güvenden ödün vermeden müşterilerinin beklentilerine cevap vermektedir. Bugün gelinen noktada Türkiye de inşaat sektörüne yön veren sayılı firmalar arasında yer alan Akyükselen İnşaat, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda oluşturduğu yeni markası Yükselenpark ile faaliyet alanını genişletmiştir. Kuruluşundan bugüne kadar sürekli yenilenen ve gelişen teknolojiye de uyum sağlayarak, üretim kapasitesini yıllık yaklaşık 1500 yapıya ulaştıran Akyükselen İnşaat gerçekleştirdiği sayısız projeleri ile; profesyonel satış ve saha ekibi, şeffaflık ilkesi, kalite yönetimi ve sorumluluk bilinci kapsamında, toplumun değerlerini göz önünde bulundurarak yaşanabilir alanlar inşa etmektedir.

YÜKSELENPARK BİRKENTKONUT
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Şehrin en özel lokasyonunda bulunan projemiz, AVM, hastane ve eğitim kurumlarına yakınlığının yanı sıra, kolay ulaşım noktalarıyla rahat bir trafik akışının sağlandığı merkezde olmanın da avantajına sahip bir konumda. 98 daireden oluşan proje, 3+1 ve 2+1 daire seçenekleri ile konforlu bir yaşam alanı sunuyor.

YÜKSELENPARK HÜRRİYETKONUT/OFİS
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Toplamda 260 daireden oluşan proje, 2+1, 3+1, 4+1, 4+1 dubleks, 5+1 dubleks, 6+1 dubleks daire seçeneği ile samimi bir yaşam alanı yaratıyor. Bunun yanında bünyesinde 25 adet ticari alanı da barındıran proje size eksiksiz bir yaşam sunuyor.

YÜKSELENPARK GÖNÜLKONUT/OFİS
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Proje modern mimarisi ile doğal hayatı buluştururken istediğiniz her yere rahatlıkla ulaşabileceğiniz merkezi lokasyonu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıcalıklı ticari ve sosyal alanları ile kaliteli yaşamı evinize getiriyor. Toplamda 119 daireden oluşan proje, 3+1 normal daire seçeneği ile samimi bir yaşam alanı yaratıyor. Bunun yanında bünyesinde 6 adet ticari alanı da barındıran proje size eksiksiz bir yaşam sunuyor.

YÜKSELENPARK ÇAMLIKKONUT
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

128 daireden oluşan proje alışverişten eğlenceye, şık restoranlardan markete her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz merkezi konumu ile proje, tüm beklentilerinize cevap veriyor. Ayrıca civardaki mağaza ve yürüyüş yollarına yakınlığı, yeşil alanları ve sevdiklerinizle bir araya gelip keyifli vakit geçirebileceğiniz sosyal alanları ile hayat standartlarınızı yükseltiyor.

YÜKSELENPARK ÖZLEMKONUT
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Toplamda 260 daireden oluşan proje, 2+1, 3+1 daire ve 3+1, 4+1 bahçe-çatı dubleks daire seçenekleri ile eşsiz bir yaşamı size sunuyor

YÜKSELENPARK MELİSKONUT/ OFİS
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Toplamda 110 daireden oluşan proje; 2+1, 3+1, 4+1 normal daire seçeneklerinin yanında; 3+1, 4+1, 5+1 dubleks daire seçenekleri ile geniş ve ferah yaşam alanlarını sizin için inşa ediyor. Bunun yanında 25 ticari alan ve 20 ofisi içinde barındıran proje, bütünüyle bir yaşam kompleksi olarak özenle tasarlanıyor. Merkezi lokasyonu ile dikkatleri üzerine çeken Yükselenpark Melis, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu ve sauna alanları ile yaşamınıza ilham veren detaylar katıyor. Seçkin bir yaşamın tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, sizin için Bursa nın en gözde noktasında inşa ediliyor.

YÜKSELENPARK BULVARKONUT/ OFİS
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Toplamda 46 daireden oluşan proje; 3+1 normal, 5+1 dubleks daire seçenekleri ve 18 adet ticari alanı ile size mükemmel bir yaşam sunuyor.Merkezi lokasyonu ile dikkatleri üzerine çeken Yükselenpark Bulvar, içinde bulundurduğu ortak yaşam alanları ile yaşamınıza ilham veren detaylar katıyor. Seçkin bir yaşamın tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, sizin için Bursa nın en gözde noktasında inşa ediliyor.

YÜKSELENPARK VİZYONKONUT
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Toplamda 63 daireden oluşan proje, 3+1 normal ve 4+1 dubleks ferah daire seçenekleri ile size mükemmel bir yaşam alanı sunuyor. Mis gibi kokan yemyeşil doğanın ortasında havuz keyfi şehir hayatının zorluklarını üzerinizden atmanızı sağlayacak proje, tatil imkânını dairenizden sadece birkaç adım ötede yaşama olanağını sizlere sunuyor.

YÜKSELENPARK NİLÜFERKONUT
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Toplamda 138 daireden oluşan proje; 3+1 normal daire seçeneğinin yanı sıra 2+1, 3+1, 4+1 dubleks daire seçenekleri ile sizlere konforlu bir yaşam alanı sunuyor.

YÜKSELENPARK MERCANKONUT/ OFİS
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Toplamda 80 daireden oluşan proje; 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri ile samimi bir yaşam alanı yaratıyor. Bunun yanında bünyesinde 16 adet ticari alanı da barındıran proje size eksiksiz bir yaşam sunuyor. modern mimarisi ile doğal hayatı buluştururken istediğiniz her yere rahatlıkla ulaşabileceğiniz merkezi lokasyonu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bir yanda Uludağ ve Botanik Park ın eşsiz manzarası, diğer yanda ayrıcalıklı ticari ve sosyal alanları ile doğayı ve ayrıcalıklı yaşamı evinize getiriyor.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • YÜKSELENPARK